Іван Юхно | Край наш Краснокутський : іст. нарис із найдавніших часів до сьогодення

Іван Юхно

Край наш Краснокутський : іст. нарис із найдавніших часів до сьогодення


Юхно І.О. Край наш Краснокутський : іст. нарис із найдавніших часів до сьогодення / І.О.Юхно, М.Ф.Кукса. – Полтава : Дивосвіт, 2008. – 387 с.

 

Розділ: Історія міст і сіл області, районів м. Харкова

 

 

Краснокутщина, як і вся Україна, пережила багато подій. У ній, як у тій краплині роси, відбилося все те добре і зле, що випало на долю України, її народу. Про це як раз и мовиться в книзі. На основі того, що вже написано про наш край, на підставі документів та різноманітних джерел автори прагнули показати життя народу якомога повніше. У книзі зроблена спроба бодай побіжно дати уявлення про географію та топоніміку краю, побут, культуру, життя наших далеких і близьких попередників та сучасників.
Пропонована робота адресована насамперед учителям та учням шкіл, краєзнавцям, студентам, краснокутчанам, яких доля закинула за межі рідної землі, гостям, котрі відвідають наш край, узагалі всім, хто хоче долучитися до справи вивчення історії своєї малої батьківщини.

 

В цьому розділі також

Василь Кисиленко | Історія Безлюдівки. Т. 1
 | Куп’янськ
Іван Шевченко | Невигадані історії. Ч. 2
 | Богодухівському району – 90 років
 | Коломацький район. 25 років. 1993–2018
 | Красноградщина : іст. альм. : Кн. 1. Протистояння
Віра Крамар | Спогади дітей війни Печенізького краю
Юрий Коловрат-Бутенко | Дореволюционная архитектура Змиева (1656–1917 гг.)
 | Туристичні перлини Балаклійщини
Тамара Богомолова | Колись отут буяло Дике Поле
Михайло Волков | Нарис з історії Близнюківщини
Валерий Вохмянин | Соколово: забытые герои. Март 1943

Copyright © ХОУНБ, 2001-2023   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16