09/06/2021 / Коломацький р-н

Погляд в минуле

Відкриття краєзнавчого куточка

9 червня 2021 року в Шелестівській бібліотеці-філії публічної бібліотеки Коломацької селищної ради відбулося відкриття краєзнавчого куточка «Погляд в минуле».

 

 

Зі вступним словом до присутніх звернувся староста Шелестівського старостинського округу Талавиря Євгеній Володимирович. Він підкреслив значущість знання історії рідного краю , особливо для підростаючого покоління, відмітив роль бібліотеки в популяризації краєзнавства. Побажав і надалі розвивати цей напрямок роботи, подальших успіхів у досягненні поставлених цілей та задач.
Завідувачка бібліотекою-філією Довга Наталія Володимирівна познайомила з історичним минулим свого села, відмітила почесних людей та знаменні дати в історії рідного краю. Провела бібліографічний огляд літератури «Рідне село в літературі, мистецтві та на сторінках періодичних видань».
Далі виступили діти з літературно-музикальною композицією «Мій край - моя історія жива».
Наприкінці завідувачка подякувала присутнім та учасникам, особливі слова подяки прозвучали односельцям, які допомогли організувати народознавчий куточок, поділившись експонатами, побажала і в подальшому плідної співпраці.

 

Конкурси

2021 Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач
Обласний огляд-конкурс серед публічних бібліотек, представлених в соціальній мережі Фейсбук
2020 ВікіХарківщина 2020
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харкова та Харківської області на кращий внесок серед статей та фотографій з краєзнавчої тематики в українській Вікіпедії «ВікіХарківщина 2020»
2019 ВікіХарківщина 2019
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харкова та Харківської області на кращу статтю та фотографію краєзнавчої тематики в українській Вікіпедії «ВікіХарківщина 2019»
2018 ВікіХарківщина 2018
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харкова та Харківської області на кращу статтю та фотографію краєзнавчої тематики в українській Вікіпедії «ВікіХарківщина 2018»
2016 Ваш гід – бібліотека
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харківської області на кращу краєзнавчу роботу

всі

Copyright © ХОУНБ, 2001-2022   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16