08/06/2021 / Сахновщинський р-н

Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто

Літературна парасолька

Літо – найбажаніша пора для всіх. Особливо на нього чекають діти. Адже можна забути про школу і підручники, відпочивати, подорожувати, пізнавати світ навколо себе. Та не можна уявити повноцінний відпочинок без цікавих книг, здатними повести надзвичайними шляхами у світ чудес і пригод. Беріть книги завжди з собою – читайте з друзями. Вже стало традицією для дітей вільний час під час канікул проводити у бібліотеці. Адже любов до читання не припиняється ніколи.

З метою довести, що читання – це насолода і відпочинок, Cахновщинська публічна бібліотека влаштувала для дітей літературну парасольку у парку. Тема заходу: «Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто».
Сьогодні маленькі читачі відпочивали і пізнавали світ, поринали у дивовижні подорожі морем книг та яскравих журналів, читали вірші, відгадували загадки прислів’я та приказки про книгу. Наша літературна парасолька промайнула непомітно, весело та цікаво. Діти проявили свої здібності та отримали радість спілкування з друзями, літературними героями і розважилися на всі 100%.

 

Конкурси

2021 Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач
Обласний огляд-конкурс серед публічних бібліотек, представлених в соціальній мережі Фейсбук
2020 ВікіХарківщина 2020
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харкова та Харківської області на кращий внесок серед статей та фотографій з краєзнавчої тематики в українській Вікіпедії «ВікіХарківщина 2020»
2019 ВікіХарківщина 2019
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харкова та Харківської області на кращу статтю та фотографію краєзнавчої тематики в українській Вікіпедії «ВікіХарківщина 2019»
2018 ВікіХарківщина 2018
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харкова та Харківської області на кращу статтю та фотографію краєзнавчої тематики в українській Вікіпедії «ВікіХарківщина 2018»
2016 Ваш гід – бібліотека
Обласний конкурс серед публічних бібліотек Харківської області на кращу краєзнавчу роботу

всі

Copyright © ХОУНБ, 2001-2022   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16