04/06/2021 / Краснокутський р-н

Не руйнуй гармонії земної

Виставка-застереження

4 червня 2021 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» організовано книжкову виставку-застереження «Не руйнуй гармонії земної» (до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища).

Природа – це прекрасний світ, який оточує людину. Це гори, поля, ліси, річки, озера. Природа дає людям дах, їжу і одяг, повітря, яким вони дихають. Не берегти природу - значить не берегти себе та своїх близьких.
В даний час величезною проблемою людства є екологічна катастрофа на Землі. Відбувається щоденне забруднення річок, морів і океанів відходами виробництва і промисловості, повітря – їдкими викидами автотранспорту. Постійно вирубуються гектари лісу, винищуються від рук браконьєрів тварини і птахи, гине риба від отруйних викидів підприємств у водойми.
Тож кожна людина повинна задуматися над тим, як зберегти природу для себе і для майбутніх поколінь.
На виставці представлена література про найважливіші аспекти сучасного стану навколишнього природного середовища, причини інтенсивного забруднення атмосфери, проблеми чистого повітря, питної води та зелених масивів, а також про наслідки безвідповідального користування людиною нашою планетою, вплив забруднення навколишнього середовища на здоров’я людини та основні шляхи подолання цих проблем.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16