17/05/2021 / м. Ізюм

Мандрівка країнами Європи

До Дня Європи

У третю суботу травня, починаючи з 2003 року, в Україні щорічно відзначається День Європи.
Відзначення Дня Європи в Україні ? це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

 

 

Кам’янська сільська бібліотека підготувала цикл заходів до Дня Європи, який проходить у третю суботу травня. Запрошуємо і дорослих, і малят! Цікаво і пізнавально!
Діти склали карту європейських казок і мандрували Європою, уявивши себе казковими персонажами. Подивилися на різні країни очима своїх улюблених героїв. Ділилися враженнями що їм сподобалося найбільше, з ким вони потоваришували, які сувеніри на згадку про кожну з відвіданих країн придбали.
Активні жителі місцевої громади змогли отримати інформацію щодо поліпшення якості культурного життя свого села за допомогою грантів та участі у проектах. Що таке гранти? Кому їх дають? Як це відбувається? Скільки це грошей і звідки вони? Чи обов’язково мати громадську організацію, щоб отримати грант?
13 травня, напередодні Дня Європи, бібліотекарі міської дитячої бібліотеки підготували і провели «Казкову мандрівку країнами Європи» для учнів 4-А класу ЗОШ №4.
Розпочалася подорож європейськими державами з Данії – батьківщини великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Переглянувши відеоролик про цю країну, школярі дізналися багато цікавого про населення Данії, традиції, визначні місця. А ще згадали улюблені казки Андерсена, відповівши на запитання вікторини.
Наче в калейдоскопі, змінювалися зупинки бібліотечної мандрівки – країни Німеччина, Швеція, Франція, Великобританія, Фінляндія. І на кожній з них – щось захоплююче про країну, цікаві факти з історії та національних традицій. І розповіді про прекрасних казкарів Європи - Братів Грім, В.Гауфа, А.Ліндгрен, Ш.Перро, Т.Янсон, А.Мілна. Наприкінці переглянули уривок з улюбленого мультфільма про Вінні Пуха та з задоволенням взяли почитати книги європейських казкарів.
14 травня працівники Ізюмської міської бібліотеки-філії №1 спільно з УРК «Джерела мови» здійснили віртуальну подорож «Магія далеких країн» .
Бібліотекарі розповіли про заснування та походження свята, за основу повідомлень були взяті відомі кінофільми та книжки Г. Расселл «Рік хюге по – данські», І.Роздобудько «Мандрівки без сенсу та моралі», Е.Гілберт «Їсти, молитися, кохати».
Кожен з присутніх підготував цікаву розповідь про одну з країн Європи та поділився досвідом власних подорожей та цікавих відомостей про сонячну Італію, казкову Швецію, незабутню Грецію та інші країни Європи.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16