18/12/2018 / м. Чугуїв

Хто любить і дбає про свій рідний край, до того приходить святий Миколай

До Дня святого Миколая

18 грудня 2018 року учні 11 класу ЗОШ №7 (класний керівник Сокрут Алла Миколаївна) побували на святі «Хто любить і дбає про свій рідний край, до того приходить Святий Миколай», яке традиційно влаштували для старшокласників працівники бібліотеки-філії мікрорайону «Дружба» м.Чугуєва.

Грудень – щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням зустрічають діти та дорослі перше новорічне диво - День святого Миколая. Історія цього свята має дуже давня і цікава… Усе життя єпископа Миколая – нескінченна низка благодіянь і чудес. Життя Святого Миколая дає нам важливий урок: бути щирими, лагідними, працелюбними. І поки ваше серце чуйне, докладайте все своє старання, усі свої турботи для того, щоб тільки святе, чисте і добре входило у вашу душу!
Таку чудову зворушливу легенду про Чудотворця почули діти в бібліотеці – філії під час проведення цікавого та змістовного заходу, присвяченого святкуванню Дня святого Миколая. Про традиції відзначення цього дня в Україні та в інших країнах розповіла книжкова виставка. З великим задоволенням діти відповідали на питання новорічної вікторини, грали та брали участь у конкурсах. Цей день та цікаво проведене дозвілля запам’ятаються дітям надовго.
Отже, дива трапляються! І ми сподіваємось, що зимові свята, які ще попереду, принесуть всім нам багато радості і справжніх див!
На завершення свята бібліотекарі пригощали учасників дійства солодощами.
Бажаємо усім читачам та їх родинам веселих свят, щастя, миру і здоров’я!
У кого гаряче серце і бажання творити чудеса - є можливість допомогти діткам, які найбільше хочуть і чекають дива, – у кожного в місті є школи-інтернати, багатодітні сім’ї або бідні люди, куди можна приїхати і подарувати кілька годин радості і тепла, солодощі, одяг.
У святковий день Святого Отця Миколая ми вам бажаємо веселощів, посмішок щасливих, радісних очей, як сьогодні, так і довіку.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16