13/12/2018 / Кегичівський р-н

Чи знаємо ми свої права

Правова вікторина

13 грудня 2018 року з нагоди Міжнародного дня прав людини в приміщенні Кегичівської центральної районної бібліотеки в рамках засідання правового клубу «Феміда» відбулася правова вікторина «Чи знаємо ми свої права».

Захід проводився для учнів 9 класу Кегичівського ліцею за участі працівників Кегичівського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської РДА. Мова йшла про права дитини, акцентувалася увага на тому, що права є важливим для існування кожної людини, обговорювалася одна з найважливіших проблем сучасного світу – порушення прав людини, особливо дитини. Бібліотекарі представили книжкову виставку під назвою «Що таке права і свободи людини».
Мета правової вікторини, яка полягала у формуванні в учнів почуття відповідальності за свою поведінку шляхом правильного усвідомлення ними співвідношення понять «відповідальність» і «свобода», була досягнута. Юні учасники отримали цікаву і корисну інформацію від кваліфікованих спеціалістів і зробили відповідні висновки, які згодяться їм у подальшому житті.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16