07/12/2018 / м. Люботин

Волонтерство як засіб соціалізації молоді

Круглий стіл

З нагоди Дня збройних сил України та міжнародного дня волонтерів працівниками Люботинської центральної бібліотеки сумісно з Люботинським міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді проведено круглий стіл «Волонтерство як засіб соціалізації молоді».

Також була представлена відеопрезентація для учнівської молоді 9-го, 10-го класу Люботинського НВК №2 й змістовна зустріч з учасниками АТО: Семеринським Є.В. та Іоніним В.В.
Метою заходу було патріотичне виховання та залучення учнівської молоді до волонтерства, розширення та поповнення знань про історію сучасної України.
На завершення учасники заходу підвели підсумки, що потрібно гідно нести високе звання захисника України, дорожити честю і бойовою славою Збройних сил, тому що на наших військових покладена священна місія — боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Нехай щира любов до рідної землі надихають усіх військовослужбовців на нові звершення у благородній справі служіння власному народові.
Щиро вітаємо з Днем Збройних Сил України та бажаємо незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, багатирського здоров’я, звершення всіх ваших мрій та МИРУ!

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16