16/11/2018 / Краснокутський р-н

Толерантність. Не все те неправильне, що тобі незрозуміле

До Міжнародного дня толерантності

16 листопада 2018 року в Мурафській сільській бібліотеці для учнів 9 класу Мурафської ЗОШ І-ІІІ ст. бібліотекарем Мурафської сільської бібліотеки Дрижаног Ларисою Петрівною проведено актуальну розмову «Толерантність. Не все те неправильне, що тобі незрозуміле» (до Міжнародного дня толерантності).

На початку заходу бібліотекар розповіла про історію заснування Дня толерантності.
У безмежному просторі різноманітних культур, релігій, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті, на допомогу з’явилася толерантність. У 1995р. на Генеральній конференції ЮНЕСКО її учасники проголосили 16 листопада Міжнародним днем толерантності й прийняли «Декларацію принципів толерантності».
Толерантність означає поважання, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.
У світі поширюється рух за толерантність, бо вона є необхідною умовою миру і демократії. Лише толерантні і доброзичливі люди можуть побудувати демократичну, процвітаючу державу.
В ході заходу бібліотекарем було представлено мультимедійну презентацію «Толерантність», відеоролик «Толерантність починається з тебе».
Наприкінці для присутніх було проведене тестування «Чи терпимі ми?».

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16