12/11/2018 / м. Чугуїв

Бібліотека - дім твоїх друзів

Екскурсія до бібліотеки

Книга – мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити, розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів. Саме із «мудрими порадниками» – книгами працівники бібліотеки -філії м-на «Дружба» знайомили своїх маленьких відвідувачів, які завітали на екскурсію під назвою «Бібліотека - дім твоїх друзів».

 

 

Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати перші поради, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами. Маленькі читачі, а саме учні 2-го класу (класний керівник Серенко Лариса Сергіївна) ЗОШ №7 завітали до бібліотеки-філії, де їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, казки, оповідання, довідники, хрестоматії. Бібліотекарі познайомили маленьких школяриків з книжковими виставками для дітей, де на поличках розмістилися найкрасивіші, найцікавіші книжки, в яких багато ілюстрацій і які нібито посміхаються і говорять: «Прочитай мене, будь ласка, я багато цікавого тобі розповім». Як дбайлива матуся вдягає дочку чи синочка в найкращу сукню чи костюм, зав’язує бантики, чистить черевички, так і письменники і художники, створюючи книжки для найменших своїх читачів, вклали багато праці, творчості, любові.
Цікавим доповненням до екскурсії стали захоплюючі різноманітні конкурси: «Чи уважний ти читач», вікторина «Перелічи героїв з казки» та «Загадки казкових героїв», гра «Скажи ласкаво», а також перегляд повчального мультфільму «Історія про дівчинку, яка наступила на хліб».
Діти не лише розважалися, а й дізналися багато нового й цікавого. Бібліотекарі на завершення побажали всім присутнім завжди залишатися такими ж розумними, творчими і читаючими.
"Книги люблять, щоб їх читали!" - з таким закликом звернулися бібліотекарі до дітей під час бібліотечної екскурсії. Приходьте до бібліотеки, щоб поринути в цікавий світ книги! Великий світ навколо нас складається не тільки з комп’ютерів і мобільних телефонів, задовго до їх створення існувало і досі існує справжнє ДИВО - КНИГА!

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16