31/10/2018 / Кегичівський р-н

Нарада бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС

31 жовтня 2018 року на базі Кегичівської ЦРБ проведено нараду бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС, під час якої було розглянуто ряд актуальних питань.

Нараду розпочала директор Кегичівської ЦБС Римма Пахомова. Вона приділила значну увагу розгляду планування публічних бібліотек на 2019 рік, адже на нього припадає багато ювілейних та пам’ятних дат в культурно-мистецькому житті України та інших країн.
Не можна було не згадати про досягнення Кегичівської ЦБС за вересень-жовтень 2018 року. Саме в цей період відбувся ряд важливих подій, а саме: фестиваль обрядового і сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці +», відкриття Мажарського Будинку культури, обласний семінар «Краєзнавча діяльність публічних бібліотек: нове бачення», Великий Слобожанський ярмарок-2018, День села в Антонівці, обласний бібліофест «Бібліотека +», районний Покровський ярмарок, відкриття Кегичівської ЦРБ, IV Обласний патріотичний форум «Ми діти твої, Україно!». Варто наголосити на тому, що працівники Кегичівської ЦБС активно брали участь в кожному дійстві та сумлінно готувалися до кожного з них. На нараді були передані подарунки завідуючій Слобожанською бібліотекою-філією Людмилі Дичці та завідуючій Антонівською сільською бібліотекою-філією Людмилі Венгер за два других місця в обласному краєзнавчому конкурсі для бібліотекарів «Обрії Слобожанського краю».
Далі нараду продовжила бібліотекар Кегичівської ЦРБ Світлана Ріпка, котра детально розповіла всім присутнім аспекти систематизації дитячого бібліотечного фонду за УДК та правила маркування поличкових роздільників змішаного типу УДК-ББК.
В рамках жовтневої наради бібліотечних працівників було проведено районний семінар «Застерегти. Врятувати. Допомогти».
Корисні рекомендації щодо дій працівників бібліотек та користувачів у разі виявлення пожежі в приміщенні бібліотек надала бібліотекар Кегичівської ЦРБ Анастасія Пукшина, а потім запропонувала пройти своїм колегам тест і дізнатися чи добре вони обізнані з правил пожежної безпеки на роботі. Наприкінці свого виступу Анастасія продемонструвала відеоролик «Як правильно користуватися вогнегасником?».
В свою чергу завідуюча Парасковіївською сільською бібліотекою-філією Олена Чимшит виступила з питанням «Правила поведінки з підозрілими та вибухонебезпечними пристроями», а завідуюча Вовківською сільською бібліотекою-філією Оксана Межерицька висвітлила тему «Дії при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій. Як поводитися у натовпі?».
Наприкінці виступів всім присутнім були розповсюджені інформаційні пам’ятки «Зупинимо тероризм разом» та «Психологічна допомога постраждалим від терористичних загроз та інших надзвичайних ситуацій». А в Кегичівській центральній районній бібліотеці та в Кегичівській районній дитячій бібліотеці були організовані тематичні полички на дані теми.
Надзвичайно цікавою виявилась доповідь методиста Кегичівської ЦБС Альони Пахомової на тему: «Твоя інформаційна безпека у сучасному світі». Вона на прикладі моделювання таблиць надзвичайно цікаво розкрила зміст інформаційного простору та інформаційної безпеки, а також фактори впливу на сприяння інформації.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16