28/10/2018 / Кегичівський р-н

Ти пам’ятай, ніколи не забудь…

Історична година

Однією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна, яка торкнулася і нашої країни. Саме під час цієї війни розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення нашої держави. Тяжкий шлях визволення України тривав довго, та попри гіркоту поразок, ми вирвали перемогу у ворога звільнивши нашу державу.
Цього осіннього дня по всій Україні вкриваються квітами і величезні пам’ятники, і скромні обеліски, що означає, що пам'ять народна жива, що подвиг загиблих в бою не забуто.
Саме цим подіям і була присвячена у Кегичівській районній дитячій бібліотеці історична година «Ти пам’ятай, ніколи не забудь…».

На зустріч було запрошено учнів 9 класу Кегичівського ліцею та вчителя Наталію Анатоліївну Кульбаку.
Діти з великою увагою переглянули відеоматеріали, вшанували хвилиною мовчання загиблих у Другій Світовій війні, долучились до виконання Гімну України.
Працівниками дитячої бібліотеки було представлено книжкову тематичну виставку «Україна – земля переможців», зроблено огляд документів, які були доступні для користувачів книгозбірні.
Ми віддаємо данину пам’яті воїнам, які загинули в боях за звільнення України, і мирним жителям, що постраждали від дій нацистських окупантів. Україна завжди пам'ятатиме тих, хто ціною свого життя захищав і визволяв її в роки воєнного лихоліття. Скільки не пройшло б десятиріч, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством.
Дорогою ціною дісталася нам Перемога. Минатимуть роки, змінюватимуться люди, покоління і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття, але пам’ять про них житиме вічно!

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16