25/10/2018 / Нововодолазький р-н

Планування роботи публічних бібліотек

Семінар-практикум

25 жовтня 2018 р. відбувся семінар-практикум бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС з планування роботи публічних бібліотек у 2019 році.

 

 

Відкрила семінар директор ЦБС Цимбал О.І., яка підвела підсумки роботи бібліотек системи за 9 місяців, рекомендувала напрямки роботи бібліотек у 2019 році, нагадала про необхідність дотримуватись Закону України «Про захист персональних даних». Особливу увагу Ольга Іванівна приділила плануванню роботи бібліотек на наступний рік, розгляду пропозицій щодо складання річного плану роботи та плановому вилученню документів з бібліотечного фонду.
Виступ бібліотекаря ЦРБ Хлипенко В.Д. був спрямований на підготовку бібліотек ЦБС до здачі звітності за 2018 рік. Була надана консультація щодо заповнення облікових форм та вказаний період здачі річної звітності.
Чандер С.Ю., бібліотекар ЦРБ, зробив аналіз щоденників роботи сільських бібліотек та вказав на недоліки. Також в ході семінару редактором ЦРБ Лиман Н.А. було проведено практичне заняття «Методика індексування за УДК», де на практиці кожен бібліотекар зміг спробувати проіндексувати книгу.
Закінчився семінар практичним заняттям з методики бібліографічного опису документів, яке провела бібліотекар ЦРБ Шевченко К.В. Присутні отримали зразки бібліографічного опису та оновили свої знання у цьому напрямку роботи.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16