19/10/2018 / м. Куп`янськ

Багатогранне життя Миколи Сядристого

Презентація книг

В рамках реалізації міні-проекту під назвою «Відкрий для себе рідне місто», в міській бібліотеці №1 м. Куп’янськ відбулася презентація книг незалежного історика, художника , спортсмена, майстра мікро-мініатюр, славетного земляка Миколи Сергійовича Сядристого.

 

 

19 жовтня 2018 року видалося хвилюючим та визначним днем для нашої бібліотеки, а саме - початком втілення в життя міні-проекту «Відкрий для себе рідне місто». Маленький колектив був радий вітати своїх гостей, серед яких: бібліотечні працівники всіх систем і відомств, вчителі загальноосвітніх шкіл міста, місцеві історики і краєзнавці та наші любі читачі.
Діалог у колі друзів і однодумців розпочався з привітання присутніх завідуючою міською бібліотекою №1 Луб’яною Валентиною Петрівною. Під час заходу емоційно обмінювалися враженнями від особистого спілкування з геніальною особистістю Лесь Ісаїв - історик , автор багатьох книг по краєзнавству; власник унікального приватного музею етнографії в селі Петропавлівка Куп’янського району Володимир Захаров; цікавими фактами із життя Миколи Сядристого поділився блогер, дослідник і знавець місцевої історії і культури Олександр Ківшар; свою думку про збірку віршів «Мить» висловила вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи №4 Наталія Анатоліївна Туєва.
Ми також дуже вдячні за співпрацю фахівцям краєзнавчого музею, які підготували інформаційну довідку, продемонстрували відеофільм про Миколу Сядристого на новому мультимедійному обладнанні і люб’язно надали деякі експонати для тематичної виставки. В програму заходу також ввійшов відеоогляд нових книг нашого земляка та інших краєзнавчих видань, отриманих в рамках реалізації міні-проекту. Ця зустріч в колі друзів та однодумців, зацікавленість присутніх своїм походженням, родовими коріннями, історією і культурою рідного краю - лише початок нашої спільної роботи з об’єднання куп’янської громади та втілення в життя омріяного.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16