14/10/2018 / Нововодолазький р-н

Покрова – світле свято нашого народу

Виставки до свят

14 жовтня українці відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. У Ватутінській сільській бібліотеці-філії до цих свят для постійних користувачів та гостей оформлені книжкові виставки.

 

 

Для нас, українців, День Покрови Пресвятої Богородиці - це не тільки народне та релігійне свято, а й національне. Воно єднає країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами. Воно є символом нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України.
У бібліотеці до Дня Покрови Пресвятої Богородиці діє книжкова виставка «Покрова – світле свято нашого народу».
Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією. День українського козацтва дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло значну роль у становленні нашої держави. Запорозька Січ проіснувала більш як двісті років. Слава про українських козаків гуляла всією Європою. Сам образ козака став символом найкращих лицарських чеснот.
Для тих хто цікавиться історією рідного краю і хоче дізнатися про українське козацтво детальніше, у бібліотеці оформлено книжкові виставки: виставка-вшанування: «Українське козацтво – наша гордість і слава»; виставка-подія: «Славне козацтво в художній літературі», де представлені художні твори, які відтворюють сторінки героїчної історії українського народу, розкривають образи видатних діячів минулого, ведуть читача до розуміння далекої епохи, коли проростали паростки національної державності, коли козацька Україна постала, як могутня держава на європейському рівні. Для молодшого та середнього шкільного віку оформлено книжкову виставку: «Гетьманськими столицями – козацькими шляхами».
Ми є спадкоємцями великого культурного народу, продовжувачами його традиції та звичаїв. І щоб виконати своє призначення, ми повинні ґрунтовно вивчати основи культурної спадщини, передавати їх молоді і пам’ятати, якого роду-племені ми діти.

 

Новини та події

10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька 05/06/2021
День нової книги
05/06/2021
Люби цей світ, моя дитино!
Екогодина 05/06/2021
Природи скарби - для всіх збережи
Виставка-заклик

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16