12/10/2018 / Кегичівський р-н

Патріотом бути дуже просто, живи, твори і все це безкорисно!

Година патріотизму

12 жовтня 2018 року, напередодні свята День захисника України, бібліотекарями Кегичівської центральної районної бібліотеки спільно з працівниками районного будинку культури на базі Кегичівської РДБ було проведено годину патріотизму «Патріотом бути дуже просто, живи, твори і все це безкорисно!».

 

 

На урочистому зібранні з нагоди свята були присутні учні 10 класу Кегичівського ліцею, а також особливі гості – учасники бойових дій та ветерани АТО. Безліч теплих слів лунали в їх адресу сьогодні. Особливою щирістю були сповнені слова привітання голови Кегичівської районної державної адміністрації Романа Анатолійовича Гончарова та голови Кегичівської районної ради Лариси Вікторівни Стефанюк. Очільники району дякували воїнам-землякам за мир, бажали їм витримки, здоров’я, успіхів та всіх благ, після чого провели церемонію нагородження.
В цей день за патріотизм, мужність та героїзм, проявлені під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України, медалі «Захисника рідної землі» були удостоєні А.В.Білуха, Ю.А.Гербич, Г.В.Семененко та В.С.Шершень.
В свою чергу, Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради отримали учасники бойових дій: О.В.Дикун, Р.В.Корнійчук, І.В.Мошний та голова громадської організації «Кегичівська районна спілка учасників АТО» О.В.Губський, який також в свій час оберігав наш спокій на Сході країни.
Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять наших воїнів-земляків та всіх загиблих, хто не повернувся з війни. Наприкінці заходу очільники району разом з учасниками бойових дій та ветеранами АТО здійснили церемонію покладання квітів до Меморіалу Слави.
Ми всі віримо, що небо нашої України - матері буде мирним, а її захисники щасливими! Щиро бажаємо, кожному герою, що оберігає наш мир, міцного здоров’я, невичерпного щастя, родинного затишку, натхнення і високих звершень на благо розквіту Великої Української Держави!

 

Новини та події

22/06/2021
Національна трагедія
22/06/2021
На пам'ять не покладено табу
22/06/2021
Пам'ятай нашу історію
18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16