19/09/2018 / м. Куп`янськ

Голубые васильки во ржи

Презентація книги

19 вересня 2018 року міська бібліотека №2 м. Куп`янська разом з гімназією №2 провела презентацію першої книги нашого земляка, краєзнавця О.І.Тарасенко «Голубые васильки во ржи. Петр Иванов – исследователь Купянщины». Захід символічно пройшов в приміщенні літературного музею імені Петра Іванова, розташованого в гімназії, для учнів старших класів.

 

 

Історія свого роду, свого краю рідко кого може залишити байдужим. І тому ми повинні знати, як жили наші предки, про видатних особистостей нашого краю. Вихід в світ краєзнавчої книги – велика подія для нашого міста.
На початку заходу завідуюча міською бібліотекою №2 Нардід О.М. зробила огляд краєзнавчої літератури, яка надійшла в бібліотеку завдяки перемозі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад ««Разом в майбутнє» при підтримці Громадської організації «Куп`янськ – наш рідний дім» (голова Овсянніков С.В.). Це праці наших видатних земляків М.С.Сядристого та П.Іванова, книги «Православные храмы Харьковской губернии», «Народні елементи в монументальній архітектурі Слобідської України ХVII – XVIII ст..» , « Древности города Купянска», «Житло старої Слобожанщини», «Пам’ятки архітектури Слобідської України». Також бібліотека тепер має мультимедійне обладнання.
О.І.Тарасенко, автор книги «Голубые васильки во ржи. Петр Иванов – исследователь Купянщины», розповів про те, як працював над своєю книгою, про життя і діяльність нашого відомого на всю Україну земляка – вченого, дослідника, етнографа.
Слово було надано Шумакову В.І.- заступнику голови Ради ветеранів м. Куп`янська, який ознайомив присутніх з громадською діяльністю О.І.Тарасенко. Вчителя Власенко Д.В., Крохмаль І.А. довели учням важливість краєзнавства для духовного розвитку особистості.
Дуже приємно, що краєзнавча робота потрібна і затребувана, не залишає байдужими і спонукає до вивчення рідного краю.

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16