25/08/2018 / м. Куп`янськ

Шануймо медом та виноградом

Фестиваль медово-виноградної продукції

До 363-ї річниці міста Куп’янськ, міські бібліотеки №1,2,3 організували та провели фестиваль медово-виноградної продукції «Шануймо медом та виноградом».

 

 

25 серпня 2018 року в самому центрі міста Куп’янська з'явився незвичайний святково оформлений майданчик, де на столах та всіляких приладах виросли гори найрізноманітнішого посуду, наповненого ароматними сортами меду та винограду. Так на Куп’янщині розпочався щорічний фестиваль медово-виноградної продукції «Шануймо медом та виноградом», організований цьогоріч міськими бібліотеками №1, №2, №3.
Мета фестивалю - презентація та продаж власної продукції бджільництва та виноградарства, знайомство мешканців міста із земляками – пасічниками, виноградарями та вшанування і відзначення їх досягнень. В урочистому відкритті фестивалю та церемонії нагородження кращих учасників брали участь: Чуйко І.Т., Верченко С.Г., Колотило Ю.Г., Євсюков І.Г., Ряснянський О.І. – виноградарі, Харківщенко Л.Г., Синельников О.В., Погорєлий М.М. – бджоляри.
Що ж цікавого побачили наші куп’янчани та чисельнні гості міста на святі меду та винограду? Окрім різноманітних сортів медової та виноградної продукції, око радувало оригінальне та креативне оформлення демонстраційних місць, де завжди було багатолюдно, а ще були показані інші продукти бджільництва та виноградарства, тематична література для бджолярів, виноградарів та любителів цієї продукції. А ще в рамках проведення фестивалю відбулися різноманітні конкурси, пізнавальні вікторини, веселі розваги з глядачами.
Свято продовжувалось до самого вечора і вже переступило статус міського, бо в ньому брали участь не тільки куп’янчани, але й представники інших областей України. З м. Івано-Франківськ до Куп`янська завітали Бод`як О.В., Оринчук І.І., які привезли на фестиваль закарпатський мед, медовуху, українські сувеніри. Додому відвідувачі смачного фестивалю понесли з собою ароматні дари природи, гарний настрій і масу чудових вражень, а учасники заходу отримали подяки від міської влади та пам’ятні подарунки.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16