23/08/2018 / Вовчанський р-н

Майбутнє нашої Держави в наших руках

Тематичний вечір

24 серпня в Україні відзначається День Незалежності – щорічне державне свято. Саме 24 серпня 1991 року Україну було проголошено незалежною, демократичною державою, і над будинком Верховної Ради піднявся синьо-жовтий прапор.

Вся Україна святкує 27-річницю проголошення незалежності, адже це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією мальовничою природою, чарівною піснею, мудрими і талановитими людьми.
КЗ «Вовчанська ЦБС» не залишилась осторонь: майже кожна бібліотека-філія відзначила це свято унікальним заходом.

 

 

23 серпня 2018 року в Вовчанській центральній районній бібліотеці відбувся тематичний вечір «Майбутнє нашої Держави в наших руках», де були експоновані книжкові виставки: «Україна: від ідеї – до життя», «Жовто-блакитний прапор: історія і реальності», на яких було представлено історичну, документальну, науково-популярну літературу, що містить інформацію про минуле і сучасне України, висвітлюючи багатовікову історію національного державотворення.
Бібліотекарями Вовчанської ЦБ було підготовано цікаву розповідь про минуле і сьогодення нашої України. Також на свято були запрошені поважні гості - представники громадської приймальні від партії «Солідарність» Н.О.Розкошна та І.М.Шарунов , які привітали всіх запрошених зі святом.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16