22/08/2018 / Великобурлуцький р-н

Миті історії української незалежності

До Дня Незалежності

27 років поспіль Україна відзначає найголовніше свято нашої держави – День Незалежності. Стверджуючись як самостійна, незалежна держава, Україна пройшла тернистий шлях до омріяного серпня 1991 року, коли Верховною Радою було прийнято історичний документ виняткового значення для долі українського народу – Акт проголошення незалежності України.
В рамках проведення заходів, присвячених 27-й річниці незалежності України, працівниками КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» оформлено виставку історичної події «Миті історії української незалежності», працівниками КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» – тематичну виставку-звеличення «Велична і свята, ти наша мати Україно».

Документи, представлені на виставках, інформують про доленосні етапи державотворення, які пройшла Україна, здобуваючи незалежність: козацька держава доби Богдана Хмельницького; державне будівництво часів І. Мазепи; українські визвольні змагання початку XX ст. і до сьогодення.
Процес становлення нової держави був складним, та попри все незалежна Україна, інтегруючись у сучасний геополітичний простір, здобуваючи перемоги та роблячи помилки, продовжує впевнено крокувати по шляху до процвітання та визнання у всьому світі.
Хоча останні роки існування виявилися для нашої держави нелегкими, але ми, українці, як ніколи усвідомили, що є нащадками великого, волелюбного, щедрого на добро, працьовитого й відважного народу. Нас усіх об’єднує у велику родину любов до рідної землі, до української пісні, до збереження національних традицій. Кожен із нас у своїх серцях несе вогник гордості за те, що ми народились на цій прекрасній землі, єдиній і неповторній, ім’я якій – Україна!
Запрошуємо всіх бажаючих до цікавого та змістовного перегляду.

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16