17/08/2018 / Ізюмський р-н

З любов’ю до України

Виставки до Дня незалежності України

24 серпня – День Незалежності України. Країна йде через горнило випробувань, вирішує проблеми, часом дуже гострі й болісні, але український народ має високу мету – зберегти незалежність і збудувати процвітаючу, могутню державу.
У відділах Ізюмської центральної районної бібліотеки вже працюють тематичні виставки: «Україно, ти для мене диво!», «З любов’ю до України». Також до Дня Прапора, який є невід’ємною частиною святкування Дня Незалежності, відкрита книжково-ілюстративна виставка “Свято українського прапора”.

 

 

Всі, хто завітає до бібліотеки, матимуть можливість ознайомитись з експозиціями книжкових виставок, які широко висвітлюють історію України на всіх етапах її розвитку, відображають процеси становлення української державності, боротьбу за збереження національної культури і української мови тощо.
День Незалежності - свято, що передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши серйозні випробування, створила свою незалежну державу. Це - особливий день для кожного з нас – і для дорослих, і для юних громадян, тож давайте привітаємо рідну Україну зі святом.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16