22/06/2018 / Кегичівський р-н

З пам’яттю про незабутнє

Година-спомин

22 червня 2018 року у Шляхівському СБК до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні було організовано і проведено годину-спомин під назвою «З пам'яттю про незабутнє».

Велика Вітчизняна війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє. Це була справедлива, визвольна, священна війна проти підступного і жорстокого ворога. Територія України стала ареною найзапеклішого збройного протиборства двох могутніх держав. На долю нашої країни та її народу випали нечувані страждання і жертви.
На даному заході була присутня молодь села. Учасники розповідали те, що вони знають про цю війну і в усіх розповідях перегукувались жахливі часи, біль, муки, втрати… Пам'ять про ці жертви, про ратний і трудовий подвиг народу зобов'язує всіх перейнятися усвідомленням того, що герої віддавали власне життя за світле майбутнє і за мирне небо над нашими головами. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих. По закінченню заходу відбулося урочисте покладання квітів до Братської могили.
За всю історію людства не було таких катастроф та стихійних лих, які забрали б більше життів, ніж ця війна… Тож давайте пам’ятати кожного, хто віддавав все до останнього за наше мирне та спокійне життя!

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16