20/06/2018 / Нововодолазький р-н

Виїздний семінар у Нововодолазькій ЦБС

20 червня 2018 року за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької РДА у Нововодолазькій ЦБС пройшов виїздний семінар на базі Рокитненської бібліотеки-філії для бібліотекарів та завідуючих сільськими бібліотеками-філіями.

Програма семінару була надзвичайно насиченою. Розпочався семінар екскурсією до храму Архистратига Михаїла, де бібліотекарі мали можливість прослухати змістовну лекцію про історію його створення та дізнались багато цікавого про роль церкви в житті кожної людини.
Також учасники семінару завітали до ДНЗ "Регіонального механіко-технологічного центру професійної освіти Харківської області", на території якого викладач історії Ткаченко Ю.І. розповів цікаві факти з історії с.Рокитне, як виникла будівля навчального закладу, хто побудував місцевий храм.
Завідуюча Рокитненською бібліотекою-філією Головатюк Т.О., закохана у свій рідний край і народну пісню, гостинно зустріла колег. Вона провела цікаву екскурсію у краєзнавчому куточку Рокитненського СБК, де присутні мали можливість ближче доторкнутися до історії села. Далі господиня бібліотеки гостинно запросила всіх до своєї книгозбірні, де бібліотекарі ознайомилися з креативними книжковими виставками, виставками-інсталяціями творчих робіт читачів-гуртківців. Гості мали можливість і самі долучитися до творчості – завідуюча бібліотекою провела майстер-клас із виготовлення ляльок-мотанок із серветок.
Гарним завершенням семінару-практикуму стала презентація книги місцевої поетеси Л.А. Степаненко "Осінь, моя осінь". На перше знайомство із книгою завітали : Рокитненський сільський голова Сльота О.В., поетеса, член конгресу літераторів України, художній керівник літературно-музичного об’єднання «Веселка» Калініна Н.Г., місцеві поетеси Мєзінова К. та Ткаченко В.В., близька подруга Русанова З.В. та інші вірні шанувальники творчості Любов Андріївни. Ведучі презентації Тарасовський О.М. та Головатюк Т.О. розповіли присутнім про її життєвий шлях, про роботу на учительській ниві, про нелегку долю поетеси.
Авторка почула дуже багато гарних слів та теплих побажань на свою адресу від гостей, бо її поважають і беруть з неї приклад, адже вона випромінює позитивну енергію, яку дарує своїм односельчанам у своїх віршах.
Працівники Нововодолазьської ЦБС щиро дякують всім, хто долучився до організації та проведення семінару.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16