21/06/2018 / Кегичівський р-н

Ніч сколихнулась вибухами бою

Урок мужності

21 червня 2018 року в Новопарафіївській сільській бібліотеці-філії відбувся урок мужності «Ніч сколихнулась вибухами бою», присвячений Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Метою заходу було формування у дітей почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого, інтересу до літератури про Велику Вітчизняну війну.

 

 

Війна – це завжди величезна трагедія. Пам’ять зберігає все в серцях людей. Про це і говорили всі запрошені на цю годину мужності, пам’яті та спогадів. Вчителі Т.О.Ковальчук та А.В.Колісник світлою пам’яттю згадали всіх полеглих у боях – воїнів, солдатів-визволителів нашої Вітчизни, нашого краю, рідного села, кожного учасника війни, хто пережив фашистську окупацію в селі Нова Парафіївка.
Глибинно звучали пісні у виконанні Вікторії Ряднини, Аліни Воробйової, Олександра Полякова, Анастасії Маяцької та інших учасників. Були зачитані вірші, в яких діти просили миру, щастя, любові. Захід закінчився конкурсом на кращий малюнок на асфальті біля приміщення бібліотеки-філії на тему «Хай завжди буде сонце, хай завжди буде мир». До уваги присутніх та учасників була представлена фотовиставка з місцевих фотоматеріалів «Подвиги батьків – синам в спадщину». До перегляду були запропоновані наступні фотоальбоми: «Спогади ветеранів Великої Вітчизняної війни», «Забути неможливо», «В цей день почалася війна».
Усі присутні на даному заході спробували душею доторкнутися до самої суті великого подвигу і зрозуміти, чому потужний фашизм, який поставив на коліна країни Європи, спіткнувся на нашій землі й був ущент розбитий. Тож нам з вами варто пам’ятати всіх, хто віддав своє життя за те, щоб не було нової війни, щоб сяяло сонце над нашими головами, щоб ми і наші діти були вільними на своїй рідній землі!

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16