20/06/2018 / Кегичівський р-н

Прекрасний край, чудовий край, гаї, діброви, гори та ліси

Краєзнавчий дайджест

20 червня 2018 року в Новопарафіївській бібліотеці-філії був організований і проведений краєзнавчий дайджест із надзвичайно мальовничою назвою «Прекрасний край, чудовий край, гаї, діброви, гори та ліси».

Учасники заздалегідь готувалися до цього свята, а саме підбирали вірші, пісні, приказки та загадки. Всі присутні з нетерпінням чекали на проведення веселої вікторини. Також підготували такий природний матеріал, як трави різних видів, квіти, плоди, горіхи, овочі. Надалі все це було використано для проведення конкурсу на кращу ляльку, який містив в собі три номінації: «Моя родина», «Я - чарівниця», «Господарочка».
Свято відкрила завідувач бібліотеки-філії Т.Г.Довгопола. Після урочистої частини був проведений майстер-клас по виготовленню ляльки з рослинного матеріалу. Діти захоплено працювали з любов’ю і натхненням до справи. Адже юні майстри вперше створювали таке диво своїми руками! А разом з ними з великим задоволенням творили і вчителі: Надія Олексіївна Коровко, Анастасія Валеріївна Колісник та Алла Віталіївна Колісник. Вчитель Людмила Михайлівна Маковик від імені обраного журі охарактеризувала кожен виріб. Звичайно важко було виокремити найкращу ляльку серед усіх, адже стільки старанності, почуттів і мрій було вкладено кожним майстром-початківцем у свій витвір!
Перше місце у номінації «Моя родина» посіли Вікторія Ряднина, Валерія Конотоп, Ярослав Коржевич, Денис Водонос та Катерина Савісько; друге місце у номінації «Я – чарівниця» здобули Ілона Руда та Анжела Зінов’єва; третє місце у номінації «Господарочка» дісталося Катерині Климець та Олександру Полякову.
Всі учасники були нагороджені призами і запрошені сільським головою Валентиною Степанівною Догайло до солодкого столу поласувати смачним морозивом. Діти ще довго ділились враженнями між собою та милувались своїми виробами!

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16