21/06/2018 / Дергачівський р-н

Університет третього віку

Тренінги

Громадська організація «Широкий степ» впроваджує проект «Зміцнення партнерства між поліцією та громадою через Інститут третього віку» за фінансування Європейського союзу.
В рамках впровадження проекту, на базі Русько-Лозівської бібліотеки проводиться тренінги з попередження телефонного і комп’ютерного шахрайства серед людей похилого віку та щотижневі заняття комп’ютерного класу «Університету третього віку».

Першим заняттям комп’ютерного класу «Університету третього віку» стало знайомство з комп’ютером. Учасниками стали люди похилого віку 60+. Частина групи вже була знайома з комп’ютером і знала, як ввімкнути і прочитати новини, але друга частина групи борола свої страхи при включанні ноутбуку. Та результат був у всіх успішний: ознайомлення з дисками, вивчення робочого столу, створювання папки, перейменування, переміщення, функція видалення і кошик.
Відбулися 2 тренінги з попередження телефонного і комп’ютерного шахрайства серед людей похилого віку. На тренінгу були обговорені найчастіші випадки шахрайства і у кожного учасника був особистий приклад із життя. Дуже цікавою частиною тренінгу стало проведення форум-театру. Метод форум-театру - інтерактивний засіб роботи щодо запобігання злочинам та правопорушенням серед людей похилого віку, в основі якого використовується методика театральної сценічної дії і зворотній зв'язок з аудиторією.
Тож було розіграно 3 сцени: зняття готівки з банківської карти, вимога викупу по телефону, знайомство в інтернеті, яке передбачує перерахування грошей. У кожного учасника тренінгу склалася певна модель поведінки у цих ситуаціях і вони знають які питання потрібно задавати шахраям для руйнування їх схем лиходійства.

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16