20/06/2018 / Лозівський р-н

«КнигоЛіто – 2018» в бібліотеках Лозівщини

Літо для бібліотек – це пора творчості, фантазії, активізації усіх форм індивідуальної та масової роботи з читачами-дітьми, можливість ближче пізнати їх. Книгозбірні району надають можливість корисно і приємно провести свій вільний час дітям впродовж літніх канікул, тому черговий районний огляд-конкурс роботи бібліотек Лозівської ЦБС був присвячений саме залученню читачів-дітей до активної участі у Програмі літнього читання, просуванню кращих сучасних зразків художньої та пізнавальної літератури для дітей та підлітків.

 

 

В Краснопавлівлівській міській бібліотеці-філії №2 пройшов бібліоквест "Відповідь шукай - часу не гай". Для двох команд "Лідер" і "Кмітливі", які за допомогою карт-маршрутів рухалися в пошуках головного призу, це було випробування на ерудованість, начитаність, вміння грати в команді. Катеринівська сільська бібліотека-філія запросила юних читачів на свято читацьких задоволень «Календар веселих свят», таких як: День Дружніх привітань, День сонячних промінців, День казкового лікування, День ворожіння на ромашках, День дірки від бублика тощо... В Полтавській сільській бібліотеці - філії читачів чекала ігрова розважальна програма "Світ неймовірних пригод".
А скільки цікавих і незабутніх подорожей здійснили маленькі читачі бібліотек! Літня подорож у «Країну барвистих квітів» (Надеждівська бібліотека), подорож у цікавий та захоплюючий світ чар, магії і чудес - «Подорож по Казковому королівству» (Орільська бібліотека-філія №1), пізнавальна мандрівка «Пізнаємо у забаві світ веселий і цікавий» (Павлівська бібліотека), незабутня подорож по Книжковому містечку (Перемозька бібліотека).
Весело і цікаво провести дозвілля допомогли конкурсно-розважальні програми: «Літній бібліорелакс» (Новоіванівська бібліотека), «Ой веселе у нас літо» (Михайлівська бібліотека), «Світ неймовірних пригод» (Миролюбівська бібліотека), «На лісовій галявині» (Тихопільська бібліотека), «На дозвіллі не сумуй – прочитай і поміркуй» (Смирнівська бібліотека.)
Літо у розпалі, можна робити стільки цікавих і веселих речей! Літні розваги в бібліотеках продовжуються. Разом з бібліотекарями діти цікаво і змістовно проводять літні канікули, отримуючи позитивні емоції від зустрічі з літературними героями; покращують навички спілкування, розвивають свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнюють багаж необхідних знань.
На канікулах сумувати ніколи – приходь до бібліотеки за втіхою!

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16