14/06/2018 / м. Чугуїв

Справа у капелюсі

Ігровий подіум

Бібліотечні заходи – це світлі моменти під час літніх канікул дітей, вони допомагають поглянути по-новому на навколишній світ і відчути смак до творчості. А використання ігрової форми роботи з юними відвідувачами привертає їхню увагу до книги, перетворює пізнання нового матеріалу в захоплююче заняття.
Співробітники Чугуївської бібліотеки для дітей продовжують тісно співпрацювати з пришкільними літніми таборами. Ось і 14 червня 2018 року вихованці табору при ЗОШ №4 прийшли на яскравий і змістовний захід – ігровий подіум «Справа в капелюсі». Дітям потрібно було відкрити для себе багато цікавого про такий предмет гардеробу, як головний убір.

 

 

На початку пізнавальної програми ведуча (бібліотекар Велигора О.А.) познайомилася з гостями за допомогою гри «Так – ні» і, показуючи ілюстрації, розповіла що, де і коли люди носили на голові. Відповідаючи на питання вікторин, малюки змогли дізнатися які головні убори, які носили люди 200 і 100 років тому, і навіть 23000 років тому, та які шапки були у казкових героїв і у представників різних професій.
Під час електронної презентації демонструвались барвисті слайди – цікаве оповідання про національні головні убори. Потім дітлахи стали глядачами смішного мультфільму «Жадібний багач». З конкурсу «Поясни значення» хлопчаки та дівчата дізналися, що означають такі вирази: «Шапками закидаємо», «справа в капелюсі», «дати по шапці» та ін.
Запрошені на заході були не просто глядачами, але й самими активними учасниками наступних конкурсів: «Загадкова шапка-лоторея», «Модний вирок», «Перенеси в капелюсі», «Капелюшна вежа», «Літаючий капелюх», «Влучний капелюх», «Розумний капелюх», «Капелюшна скоромовка», «Впав капелюх», «Ну-ка, відніми», «Жива капелюх-пантоміма». Багато конкурсів супроводжувалися піснею «Впав капелюх». А скільки капелюхів, кепок, шапок і інших головних уборів було представлено... не злічити! Всі яскраві, неповторні, красиві і дуже потрібні у житті людини! Дітвора із захопленням і цікавістю включилася в конкурсну програму, взявши участь у рухливих іграх. Нудьгувати було нікому! І наприкінці нашої пізнавально-розважальної програми всі отримали солодкий приз.

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16