12/06/2018 / Дергачівський р-н

«Пасіка» Володимира Шевченка

Виставка робіт

Уже не вперше у приміщенні Черкасько-Лозівської бібліотеки (завідувач Домніч О.М.) проводиться виставка робіт місцевого митця Володимира Шевченка.
В лютому 2011 року тут вперше було виставлено картини, саморобки із коряг та «бонсай». Своїх роботи Шевченко Володимир виставляв неодноразово в Дергачах та с.Прудянка.

 

 

Дуже цікава у Володимира назбиралась колекція саморобок – коряг , яку він назвав «Чудо леса». Чого тут тільки немає? Є тут свиня, собаки, різні птахи, крокодил, черепаха і люди. Ось назви деяких робіт: «Бегущий человек», «Черт, несущий крест», «Трехглавый дракон». Також є у нього роботи «бонсай» - це саморобки із дерева, моху, каміння, листя, жолудів, клею та лаку. Виглядають насправді дуже правдоподібно – ну, справжній дуб або ялинка.
Інша виставка робіт - це підбірка картин «Краєвиди нашого села». Назва говорить сама за себе – це річка в різні пори року, низина, ставок, центр села, поле та ліс. Малює Володимир в основному природу, рамки на картини робить сам із гіпсу, потім їх розфарбовує, наносить позолоту. Художник подарував бібліотеці портрет свого однофамільця Тараса Шевченка та намалював емблему бібліотеки.
В 2018 році в Черкаськолозівській бібліотеці відбулися виставки картин, темами яких було «8 березня» та «Краєвиди нашого села». Зараз демонструються картини з циклу «Пасіка».

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16