04/06/2018 / м. Люботин

Літо – час для читання

Екскурсія до бібліотеки

Літні канікули – гаряча пора для Люботинської центральної дитячої бібліотеки та бібліотекарів, коли учнів не тільки обслуговують книгою, а й організовують для них цікаве і змістовне дозвілля.

 

 

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга – мудрий друг і порадник. В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів.
Саме про книгу йшла мова під час екскурсії 4 червня у Люботинській ЦДБ для вихованців 3-4 загону літнього табору ЗОШ №3.
Діти дізналися про безліч цікавинок з літератури та періодичних видань, переглянули різноманітні книжкові виставки та із задоволенням взяли участь у вікторині «Книга – мудрий, добрий друг», «Запитуйте – відповідаємо».
Діти малювали улюблених героїв казок на асфальті та брали участь у «Літніх читаннях на лавці» у сквері. Усі були активні, тож екскурсія до бібліотеки пройшла весело і цікаво.
Найголовніше завдання бібліотеки під час літніх канікул - це організація дозвілля та залучення дітей до читання з раннього дитинства.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16