01/06/2018 / Краснокутський р-н

Захист дитини у цілому світі – місія честі, любові й добра

Година спілкування

01 червня 2018 року в Мурафській сільській бібліотеці бібліотекарем Дрижаног Ларисою Петрівною для учнів 3-4 класів було проведено годину спілкування «Захист дитини у цілому світі – місія честі, любові й добра» (до Міжнародного дня захисту дітей).

 

 

На початку заходу бібліотекар розповіла про відзначення свята для дітей - Міжнародний день захисту дітей, прекрасного свята радості та надії. В Україні він має назву День захисту дітей. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі.
В ході заходу діти дізналися про історію виникнення дитячого свята, з якого починається літо. Бібліотекар продемонстрував відеопоказ за допомогою слайдів, в яких вказувалися основі права дитини, кожне з яких діти читали, а ведучі Дончик Настя та Хуторянець Софія залюбки їм пояснювали.
Далі була проведена «Казкова правова вікторина» і на прикладі героїв відомих казок, дітки роз'яснювали, які права дитини були порушені.
Бібліотекар брала участь у веселих іграх з дітьми, проводила з ними конкурси, вікторини, загадувала загадки тощо.
Яке ж дитяче свято без солодощів? Не порушуючи таку гарну традицію, бібліотекар провела конкурс на спритність. Завданням було передаючи вазу один одному взяти по одній перемотаній та загорненій в папір цукерці і з’їсти її. Переможе та команда, яка швидше зїсть свої цукерки. Любові і уваги до дітей ніколи не буває забагато, дитинство має бути щасливим. Зігріваймо теплом і ласкою кожне дитяче серце!
Відвідувачам заходу були продемонстровані відеофільми «Права дитини», «День захисту дітей».
Наприкінці заходу присутні мали змогу познайомитися з книжково-ілюстративною виставкою «Хай буде мирним небо над землею, хай завжди посміхається маля».

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16