01/06/2018 / м. Чугуїв

Місце зустрічі – острів Всезнайки

Літо з бібліотекою

З теплом і радістю, а ще з довгоочікуваними канікулами приходить до нас літо. Бібліотека-філія мікрорайону «Дружба» Чугуївської ЦБС знову гостинно відкрила двері для змістовного літнього відпочинку школярам. Наша книгозбірня давно стала місцем, де можна цікаво, корисно, а головне – весело провести свій літній відпочинок.

 

 

Бібліотекарі підготували для вас цікаві екскурсії, літературні ігри і вікторини, аудіо та інформ-хвилинки, інтернет-веселощі. Вас зустріне галявина веселих витівок «Настрій на УРА!», літня ігротека «Читай, думай, грай». У бібліотеці створено розважально-пізнавальний простір «Світ читаючої сім’ї» та ігровий куточок «Іграшковий Світлячок». Тут все літо можна читати книги, малювати, гратися і придумали ми для вас стільки усіляких приємних та корисних цікавинок, що занудьгувати вам тут аж ніяк не вдасться. Буде лише море позитиву, каскад яскравих емоцій, водоспад сюрпризів і безліч хвиль щирого сміху. Наша мета - показати дітям, що бібліотека не тільки «дім» книг, але і територія захоплюючих і веселих «подорожей».
Першими ластівками, котрі мали нагоду переконатися в цьому, були хлопчики та дівчатка з літнього табору «Сонечко» загальноосвітньої школи №7, котрі 30 травня галасливою юрбою завітали до нас, аби відкрити разом з нами черговий сезон традиційного змістовного дозвілля.
Юні читачі здійснили подорож в загадковий світ дитячих книг, адже там відбуваються найнеймовірніші чудеса, зустріч з загадковою Чарівницею та допитливою Алісою з країни Див і багато різних цікавих випробувань! Брали участь у веселих конкурсах, казкових вікторинах та іграх. Протягом усього заходу звучали дитячі пісні і весела музика, перетворюючи присутніх в дружних, умілих, спортивних та кмітливих дітей.
Жвава атмосфера радості і веселощів, яка панувала в бібліотеці, протягом усього свята, підтвердила нам, що свято вдалося. Діти були в захваті!
Веселі розваги, ігри та конкурси подарували учасникам масу позитивних емоцій та гарний настрій. Літній проект триває - значить попереду ще багато цікавих зустрічей і яскравих вражень.
Запрошуємо вас до затишних залів нашої бібліотеки-філії , щоб відчути щирість і теплоту, готовність допомогти і нашу зацікавленість до кожного з вас.
Якщо ви допитливі та розумні й хочете стати найкращими, приєднуйтесь до нас!

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16