23/05/2018 / Нововодолазький р-н

Храм душі Юлії Ткачової

Зустріч з поетесою

І от нова зустріч з людиною, поезія якої не тільки квітка, а й час і шлях її розквітання; не тільки думка, а її творчий політ; не просте називання краси чи милування нею, а її творення.
23 травня 2018 року працівниками Нововодолазької центральної районної бібліотеки О.І. Цимбал та С.Ю. Чандером спільно з працівниками районного Будинку культури була проведена презентація вже другої книги поетеси Юлії Ткачової «За склом».

 

 

Авторка збірки «За склом» - наша землячка, дипломант обласного огляду-конкурсу творчої молоді з особливими потребами «Маленький Парнас 2012», переможець літературного конкурсу-огляду «Молода Слобожанщина» (2014), його дипломант (2016), лауреат конкурсу «Сад Шевченка» (2016).
Глядачі поринули у чудовий світ поезії. Про кохання та любов до життя, про друзів, віру в добро і милосердя, про українську мову та українських захисників, про своїх рідних, а ще про домашніх улюбленців, природу – саметакі вірші увійшли до нової поетичної збірки Юлії Ткачової «За склом».
І знову тебе зачаровує світ Юліної поезії, і знову не можливо відірватися від її віршів, написаних в легкому, доступному поетичному стилі, але наповнених глибинним смисловим значенням. І ти вже закоханий у ці поетичні рядки, які не можуть нікого залишити байдужими і обертають на щастя кожну мить, проведену з ними.
Доля не дала можливості Юлії Ткачовій жити повноцінним життям. Тим не менш інтелектуальне і почуттєво-емоційне життя в неї на найвищому рівні. В її віршах – така гама емоцій, вони підкорюють такими гранями досвіду, що ніколи не подумаєш, що це людина з обмеженими можливостями. Юля це життя не просто любить і цінує, вона сама по собі сильний стимулятор для інших. Це саме та людина, яка надихає, яка ніби вносить свіжість у життя кожного.

 

У заході взяди участь:
Заступник Нововодолазького селищного голови Хихля А.М., класний керівник, вчитель-методист викладач української мови та літератури Нововодолазької гімназі Бондаренко Т.М., поетеса, художній керівник літературно-музичного об’єднання «Веселка», члена Конгресу літераторів України Калініна Н., дослідник історії Нововодолажчини, автор чисельних науково-дослідницьких статей, а також історичних книг, які визнані в усій Україні, знані в українській діаспорі США та Канади, Кобзєва Т.В., викладач дитячої школи мистецтв, автор 2-х поетичних збірок, учасниця та переможець чисельних літературних і музичних конкурсів Скриннікова І.А., вчитель української мови і літератури Ватутінської ЗОШ Литвин Л.І., українська поетеса, громадський діяч, член національної спілки письменників України Вировець Л.П., засновниця клубу «Апостроф», військовослужбовець, старший лейтенант Національної гвардії, заступник командира зенітно-ракетної батареї по роботі з особливим складом, член Національної спілки письменників України О.Лисак, директор Нововодолазької централізованої бібліотечної системи Цимбал О.І., директор КЗ «Районний будинок культури» Мірошниченко В.М., поет, прозаїк, редактор та перекладач, член Національної спілки письменників України, член правління обласного відділення Товариства «Просвіта», заслужений працівник культури України Бойко В.С., художній керівник Золочівського районного будинку культури, режисер естради та масових свят Олійник О.О., т.в.о. начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької районної державної адміністрації, поетесі Нетецькій З.Б., вчитель- методист вищої категорії Нововодолазького ліцею, поетеса, письменниця, член Національної спілки письменників України Мардус О.Г.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16