15/05/2018 / Великобурлуцький р-н

Усе бере від Матері початок

До Міжнародного дня сім'ї та Дня матері

У нашому календарі дуже багато свят. Але особливі і дуже важливі свята - Міжнародний день сім'ї та День матері. Це надзвичайно зворушливі свята для кожного з нас, адже міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу.
Берегинею кожного роду, кожної сім’ї є мудра Жінка-матір. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдобрішим, найдорожчим ! А наша любов до Матері – безмежна та вічна! До Дня матері у КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» 10 травня 2018 року було організовано книжкову виставку-мозаїку «Усе бере від Матері початок».

 

 

Важливість знання свого роду важко переоцінити. Як дерево не росте без кореня, так і людина не буде повноцінною без знання своїх предків. Тому з метою стимулювання творчих здібностей у маленьких читачів, прищеплення їм розуміння цінності родини та відзначення Міжнародного дня сім’ї бібліотекарем абонементу Валентиною Сулою 15 травня було проведено майстер-клас по створенню родинного сімейного дерева «Створіть ваше сімейне дерево». Діти з великим задоволенням взяли участь у майстер-класі та створили справжні творчі шедеври.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16