16/05/2018 / Кегичівський р-н

Геть насильство над дітьми!

До Дня сім’ї

Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. Вона є основним елементом суспільства, саме з неї починається життя людини та завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава. Тож, зовсім не дивно, що існує міжнародне свято сім'ї.
Саме тому, 16 травня 2018 року Кегичівською районною дитячою бібліотекою до міжнародного Дня сім’ї було проведено тренінг «Геть насильство над дітьми!» для попередження проявів насильства, які порушують права людини, принципи вільного та справедливого існування.

 

 

На зустріч з учнями Кегичівського ліцею було запрошено заступника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Олексія Олександровича Сліпака, який допоміг розвити знання про відповідальність своїх дій, вчинків, уміння брати приклад з хорошої поведінки, надав інформацію про те, як можна захистити себе, свою гідність і свої права.
У кожного з учасників була змога висловити свою думку та взяти активну участь в обговоренні питання щодо уникнення можливості протиріч та збереження сім’ї. У ході заходу проведено тестування на визначення схильності дітей до насильства та агресії.
Присутні взяли участь у правознавчій вікторині та анкетуванні. За підсумками опитування був зроблений висновок, що проблема сімейного насилля та жорстокого поводження з боку друзів, однолітків і дорослих на сьогоднішній день є дуже гострою.
Цікавою сторінкою тренінгу було участь дітей у практикумах, де кожній групі дітей був наданий пакет із завданнями - треба було визначити вид насильства, вказати агресора та жертву ситуації. Діти були активними, жваво коментували кожну ситуацію, висловлювали свою точку зору, сперечалися.
Олексій Олександрович аналізував кожну ситуацію, роз’яснював який вид злочину мав місце, та яка міра покарання передбачена за них Карним Кодексом.
Підлітки зробили висновок, що перш ніж щось вчинити, треба добре знати, які наслідки будуть від того чи іншого вчинку та завжди пам’ятати, що кожна людина має право жити вільно, у безпеці, відчувати тепло і любов.

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16