08/05/2018 / Зачепилівський р-н

Роки війни – століття пам’яті

Година пам'яті

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.

Напередодні Дня Перемоги, вшановуючи пам'ять героїв Великої Вітчизняної війни, бібліотекарі Зачепилівської центральної районної бібліотеки провели годину пам'яті «Роки війни – століття пам’яті» серед учнів місцевої школи .

 

 

Вони розповіли присутнім про історичні події 1939-1945 років, про втрати народів України під час війни, їхню героїчну боротьбу з німецько-фашистськими загарбниками.
Захід супроводжував переглядом відео та звучання запису спогадів дітей війни Зачепилівського району.
На захід були запрошені діти війни, в душевній розмові було відтворено спогади та особисті переживання про ті страшні дні. Наприкінці запрошені заспівали пісню про війну «А мати ходить на курган». Учні подарували гостям квіти в знак вдячності.
Також в районній бібліотеці діє книжкова виставка «Роки війни – століття пам’яті», а 9 травня в парку селища бібліотека організувала виставку-інсталяцію «Зачепилівщина! Хроніка боротьби і мужності».

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16