10/05/2018 / Кегичівський р-н

Плановий виїзд до Андріївської сільської бібліотеки

На початку травня делегація у складі начальника відділу культури і туризму Кегичівської РДА Олени Терех, директора Кегичівської централізованої бібліотечної системи Римми Пахомової та провідних методистів ЦРБ Альони Муращенко і Альони Пахомової відвідали Андріївську сільську бібліотеку-філію із методичною допомогою рекомендаційно-консультаційного характеру за наступними пунктами: ведення щоденників роботи закладу культури та читацьких формулярів, розстановка бібліотечного фонду, наявність та стан книжкових виставок, тематичних куточків, планів роботи, загальний стан приміщення та прилеглої території.

Андріївська сільська бібліотека-філія, якою завідує Нудьга Тетяна Володимирівна, приємно вразила своєю атмосферою та загальним оформленням інтер’єру – затишно, охайно, скрізь відчувається господарська рука, з любов’ю створені кожна виставка, кожен стенд, усі елементи інтер’єру бібліотеки. Перше, що привертає увагу напроти закладу - це нещодавно встановлений майданчик для відпочинку жителів та гостей села із квітучими клумбами, гойдалками і лавками, на яких можна читати улюблені книг. Сама ж будівля бібліотеки має декілька кімнат, в одній з яких знаходиться Інтернет-центр.
Завідуюча бібліотекою провела фахівців із району приміщеннями книгозбірні, ознайомлюючи з процесом ведення роботи. Паралельно велось спілкування з користувачами бібліотеки, які після уроків завітали взяти книжку чи знайти якусь потрібну інформацію через мережу Інтернет.
На будь-якому етапі суспільного розвитку необхідно робити все для збереження існуючих традицій і надбань, впроваджуючи щось нове, оригінальне, неповторне, і в цьому чи не найважливішу роль відіграє саме сільська культура. Сподіваємось, що саме методична підтримка з нашого боку є досить доречною і вчасною!

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16