08/05/2018 / Сахновщинський р-н

Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам'ять нетлінна про героїв війни

Вечер-зустріч

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941- 1945рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога. Можна по-різному ставитись до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав життя для щастя інших.
В День Пам’яті та Примирення в читальному залі Сахновщинської центральної бібліотеки відбувся вечір-зустріч «Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам'ять нетлінна про героїв війни».

 

 

Цього дня зустрілися три покоління : ветерани ВВВ, діти війни та учасники АТО. Їх прийшли привітати заступник голови РДА Волошин П.О., заступник голови районної ради Яцина В.В., військовий комісар району підполковник Гречкосій В.О., депутат обласної ради Лаврова Л.В., голова районної ради Єкімова А.Г.
Пісні воєнних років лунали від самодіяльного народного чоловічого гурту «Явір». Благодійну допомогу в оформлені святкового столу надали місцеві підприємці.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16