25/04/2018 / Кегичівський р-н

Проведення масових заходів у бібліотеках Кегичівської ЦБС, співпраця із сільськими, селищними радами та спонсорами

Семінар бібліотечних працівників

25 квітня 2018 рокув приміщенні Кегичівської РДБ було проведено семінар бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС – обмін досвідом «Проведення масових заходів у бібліотеках Кегичівської ЦБС, співпраця із сільськими, селищними радами та спонсорами».

Директор Кегичівської ЦБС Пахомова Р.О. відкрила семінар, розповіла про останні досягнення в бібліотеках нашого району, продемонструвала презентацію «Соціокультурна діяльність бібліотек та формування правової свідомості користувачів», яка висвітлювала сутність правопросвітницького проекту «Я маю право!».
Головний спеціаліст відділу Кегичівського бюро правової допомоги Диба Т.О. ознайомила присутніх з проектом Міністерства юстиції України «Я маю право!», розповіла про можливість проведення в бібліотеках району консультацій та спільних заходів з працівниками даного бюро, а також надала інформаційні буклети з різноманітних правових питань.
Провідний методист Пахомова А.В. висвітлила цілі і завдання проведення семінару, основними питаннями якого були:
1. Найпопулярніші та наймасштабніші заходи у вашій бібліотеці (до яких дат чи свят приурочені, в яких формах проходять, особливості їх проведення).
2. Проблеми та нюанси, що виникають під час підготовки, організації та проведення заходів та шляхи їх вирішення.
3. Основні моменти співпраці із селищними, сільськими радами.
4. Пошук спонсорів та налагодження з ними співпраці.
З доповідями та фотопрезентаціями виступили 5 працівників бібліотек Кегичівської ЦБС: завідуюча Красненською сільською бібліотекою-філією Балабуха З.О., завідуюча Медведівською б/ф Рудня Г.І., завідуюча Рояківською б/ф Біліченко Н.Г., завідуюча Новоіванівською б/ф Бутенко Е.Ф., бібліотекар Кегичівської РДБ Сліпак В.В.
На завершення семінару бібліотекар Кегичівської ЦРБ Ріпка С.О. коротко розповіла про нещодавно проведені практичні заняття з переведення на УДК з бібліотекарями Кегичівської ЦБС та поділилася напрацюваннями у даній сфері.
Семінар був надзвичайно корисним, інформаційно-насиченим і пізнавальним, кожен міг поставити питання виступаючому і долучитися до його колективного обговорення.
Наступну нараду планується провести 6 червеня 2018 року.

 

Новини та події

22/06/2021
Національна трагедія
22/06/2021
На пам'ять не покладено табу
22/06/2021
Пам'ятай нашу історію
18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16