07/04/2018 / Великобурлуцький р-н

Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати

Інформаційний мікс

Щороку 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров'я. З нагоди цього свята, 20 квітня 2018 року, у КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» бібліотекарем Валентиною Сулою було проведено інформаційний мікс «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати».

Здоровий спосіб життя сьогодні – це вимога часу. Бути здоровим – це актуально, модно і престижно.
Бібліотека для дітей, як соціальний інститут, покликана відповідати на нові вимоги суспільства, а тому формування здорового способу життя та популяризація спорту є одним із найактуальніших напрямків у бібліотечній роботі.
Метою заходу було навчити дітей правилам особистої гігієни, збереженню та зміцненню свого здоров’я. Також діти мали змогу ознайомилися з цікавими книжками, які допоможуть їм краще дбати про своє здоров’я.
По закінченню діти бажали міцного здоров`я один одному та спонукали берегти здоров`я змолоду.

 

Щороку, 7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров’я.
Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я. Вперше святкування відбулося у 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з розповсюдженням різноманітних захворювань.
Мета святкування – підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства у цілому. У наш час здоров’я – це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища. Згідно з даними вчених, здоров’я залежить від багатьох чинників: більше ніж на 50% воно обумовлено способом життя людини, близько 40% – соціальними і природними умовами життя, 10% становить спадковість. Здоров’я людини – це найбільш цінний скарб, який є у неї. Ніщо не може порівнятись із ним: ні багатство, ні досягнення у кар’єрі, ні слава. Людина зобов’язана берегти своє здоров’я, адже саме здорова людина формує сильну націю.
У цей день традиційно обговорюються найбільш важливі проблеми охорони здоров’я, проводяться заходи, які мотивують людей вести здоровий спосіб життя та приділяти більше уваги профілактиці захворювань.
Свято відмічають для того, щоб суспільство задумалось, наскільки це питання важливе, а також про те, що потрібно піклуватись не тільки про своє здоров’я, але й навколишніх. Це глобальна компанія і її головна ціль – привернути увагу до окремої конкретної проблеми. Звичайно ж, одного дня для обговорення, а тим більше, для вирішення подібних питань – це дуже мало, але це ефективний спосіб звернути увагу на проблему у міжнародному масштабі. Заходи, які проводять у цей день, присвячені відповідній тематиці. Наприклад, у 2013 році висвітлювалось питання гіпертонії, у 2014 – питання присвячене укусам комах та їх наслідкам, у 2015 – проходив під гаслом «Безпека продуктів», у 2016 – профілактиці та лікуванню діабету, у 2017 – «Депресія: давай поговоримо», а тема 2018 року – загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди, а гасло - «Здоров’я для всіх».

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16