24/04/2018 / м. Люботин

Чорнобиль - вічний спомин і гіркий біль

Заходи до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії

Сьогодні, напередодні найстрашнішої катастрофи ХХ-го століття – аварії на Чорнобильській АЕС, ми хочемо згадати та висловити свою безмірну вдячність героям нашої Батьківщини, які ціною свого життя захистили світ від небувалої біди. Відзначення річниці Чорнобильської трагедії – це не свято, 26 квітня це день, коли кожна людина повинна поставити перед собою питання: «Хто я? Для чого живу на цьому світі? Як живу? Чим можу допомогти іншим людям?».
До 32-річчя Чорнобильської катастрофи працівники Люботинської центральної бібліотеки підібрали і впорядкували наявний газетний і журнальний матеріал про наслідки Чорнобильського лиха, який можна переглянути на книжково-ілюстративній виставці «Чорнобильський квітень».

 

 

Для ради ветеранів м. Люботина була проведена година скорботи «Чорнобиль - вічний спомин і гіркий біль», на якій була представлена відеопрезентація. Присутні вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто уже увійшов у вічність.
Для відвідувачів Інтернет-центру був проведений відеоурок пам’яті «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять». Чорнобильська катастрофа фактично нездоланна, оскільки головним її наслідком є радіація, незрима й невідчутна, здатна діяти протягом тисяч років і на величезних територіях. Саме тому тема Чорнобильської трагедії близька не лише українцям, а й людям усього світу.
Наш земний уклін, наша довічна вдячність всім тим, хто ризикуючи своїм здоров'ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16