20/04/2018 / Великобурлуцький р-н

Дивосвіт рідної природи

До Дня довкілля

В Україні щорічно у третю суботу квітня відзначається День довкілля (День навколишнього середовища). Цього року свято припадає на 21 квітня.
Це свято було встановлено для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка відбулася 1972р. та стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.
З нагоди святкування Дня довкілля в Україні громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань тощо.
КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» також долучилася до відзначення цього важливого для нашої України свята.

У бібліотеці почала діяти виставка-подорож «Дивосвіт рідної природи». Всі матеріали виставки згруповано за такими розділами: «Довкілля – наш дім», «Заповідними стежками України», «Природа рідного краю». Матеріали виставки знайомлять з нагальними проблемами забруднення атмосфери, збереження природи, спонукають до осмислення та усвідомлення єдності системи «природа – суспільство – людина», де людина – це частина природи і її розвиток є фактором змін самої природи; розповідають про клімат, рослинний і тваринний світ України; про взаємозв'язок природи і людини, значення екологічних заходів збереження природи і здоров’я людей, про необхідність розвитку культури спілкування з навколишнім середовищем та формування звичок екологічної поведінки.
Запрошуємо всіх небайдужих людей до цікавого та змістовного перегляду виставки.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16