12/04/2018 / Краснокутський р-н

Вперед у майбутнє: відкриваємо таємниці космосу

Бесіда

12 квітня 2018 року бібліотекарем Мурафської сільської бібліотеки Дрижаног Ларисою Петрівною для учнів 8-го класу проведено бесіду «Вперед у майбутнє: відкриваємо таємниці космосу» (до Всесвітнього дня авіації та космонавтики).

В ході заходу бібліотекар розповіла про святкування Всесвітнього дня авіації та космонавтики.
Це свято встановлено на честь першого польоту людини в космос: саме цього дня виповнюється річниця від дня, коли Юрій Гагарін на космічному кораблі "Восток" здійснив перший в історії людства політ навколо орбіти Землі. Політ тривав 108 хвилин. Цей політ став потужним проривом в освоєнні космосу.
Бібліотекар розповіла дітям про те, що загадковий світ планет і зірок притягував до себе увагу людей. Вони завжди намагалися підкорити небо і тоді виникали міфи та легенди про людей, які можуть літати . Зараз для нас є звичним, що стартують з Землі космічні кораблі, місяцями на космічних станціях живуть та працюють космонавти, летять до інших планет супутники.
Учні згадали основоположника космонавтики К.Е.Ціолковського, академіка Корольова С.П., який збудував першу ракету, та перших українських космонавтів за часів Радянського Союзу та років Незалежності України.
Протягом заходу бібліотекарем були продемонстровані відеоролики: «Космонавти українського походження», «Україна і світ відзначають день космонавтики», «Таємниці всесвіту».
По закінченню заходу присутні ознайомилися з відкритим переглядом літератури «Дорога до зірок».

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16