10/04/2018 / Краснокутський р-н

У зоряних лабіринтах

Усний журнал

10 березня 2018 року бібліотекарем Новоодеської сільської бібліотеки Трохан Світланою Василівною для користувачів 6-9 класів Козіївської ЗОШ I-III ступенів проведено усний журнал «У зоряних лабіринтах» (до Всесвітнього дня авіації і космонавтики).

На початку заходу бібліотекар розповіла про свято Всесвітнього дня авіації і космонавтики в нашій країні, ознайомила з короткою історією космонавтики та перших польотів.
Захід відбувався в формі усного журналу.
На першій сторінці журналу - «Україна підкорила космос» - бібліотекар розповіла про наукові досягнення в космічній галузі.
Учнем 7-го класу Марченко Ярославом було прочитано вірш Наталії Козленко «Небо зорями рясніє».
На другій сторінці журналу - «Прорив у всесвіт» - присутні почули про історію космічних подорожей, політ першого космонавта Ю.О.Гагаріна, засновника космічних подорожей К.Е.Ціолковського, першого космонавта незалежної України Л.К.Каденюка.
Третя сторінка журналу - «Над планетою людей» - ознайомила присутніх з космічними польотами і запусками ракет, тим, як вони впливають на екологію Землі. Випадаючи на поверхню Землі вони несуть загрозу, як рослинному, так і тваринному світу.
Наприкінці заходу для учнів була проведена вікторина «Зоряні мрійники», в якій присутні взяли активну участь.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16