02/04/2018 / Нововодолазький р-н

Книжок країна нас чекає

Літературно-пізнавальна мандрівка

Щороку 2 квітня, починаючи з 1967 року, за рішенням Міжнародної ради дитячої книги в день народження видатного датського письменника-казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відмічає Міжнародний день дитячої книги.
Свято дитячої книги збирає в бібліотеках справжніх шанувальників літератури. До цього свята в дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради була проведена літературно-пізнавальна мандрівка «Книжок країна нас чекає».

Святкування Міжнародного дня дитячої книги показує, що книга, яка створена для дитини, має великий вплив на формування її характеру та становлення як людини. Дитячі книги вбирають у себе дивовижний, невичерпний, чарівний світ, який дитина відкриває для себе саме завдяки книжці. Просто треба взяти в руки Книгу і опинитись в цьому світі.
До бібліотеки завітали учні 2-А класу класний (керівник Тельна Н.В.) та учні 2-Б класу (класний керівник Завада В.Л.). Діти з цікавістю слухали розповідь працівників дитячої бібліотеки про життя і творчий шлях великого казкаря Г.К.Андерсена та цікаві факти із життя датського письменника. Брали участь в літературній вікторині. Ознайомилися з цікавими ілюстрованими дитячими книгами та поринули в віртуальну подорож до найбільших та незвичайних бібліотек світу.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16