27/03/2018 / Великобурлуцький р-н

Книгоманія-2018

Районний етап конкурсу

27 березня 2018 року в комунальному закладі «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» з метою популяризації української та світової літератури, заохочення дітей до читання, прищеплення любові до книги та знань проведено районний етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018» з визначенням «Найкращого читача України».

В районному конкурсі взяли участь 8 переможців відбіркових етапів проведених в бібліотеках району.
Відкрила конкурс завідуюча бібліотеки Галина Фендрикова, яка нагадали дітям про історію Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія», розповіла про роль і значення книги в житті людини. Потім конкурсанти згадували свої перші улюблені книжечки. Також ведуча представила компетентне журі у склад якого увійшли: Придацька А.О. – завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації, Набродова К.Ю. – методист комунального закладу «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» та Ніконенко М.І. – бібліотекар комунального закладу «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей».
Учасники конкурсу представляли себе, свої уподобання, свою улюблену книгу, улюбленого героя та творчі роботи. А відповідаючи на непрості запитання усної вікторини, вони демонстрували свої знання класичної української та зарубіжної літератури, показали свою ерудицію.
Завдяки чудовій підготовці дітей, їх артистизму, яскравим виступам, конкурс перетворився в незабутнє свято книги і читання. Але, оскільки це змагання, то членам журі потрібно було вибирати найкращих серед учасників, оцінивши їх ерудованість, креативність, послідовність висловлювання власної думки та вміння аналізувати прочитане.
За підсумками конкурсу переможцями визнано: серед учнів 6 класів - Уварову Вікторію (читач Приколотненської міської бібліотеки-філії), а серед учнів 7 класів - Черняк Вікторію (читач Площанської бібліотеки-філії). Також члени журі номінацією «За вміння захоплююче розповідати про книгу» відзначили Пащенко Ангеліну (Шипуватська СБФ) та Канівець Євгенію (Великобурлууцька РБД).
Переможці конкурсу були нагороджені дипломами, подарунками та солодощами, які люб’язно приготувала Великобурлуцька районна профспілкова організація профспілки працівників культури та сектор культури і туризму.
Організатори конкурсу вітають учасників та переможців, бажають їм наснаги, удачі, перемог.
Творче змагання об’єднало шанувальників книги, ще раз підтвердивши думку про користь читання і підкреслило важливість бібліотек для розвитку кожної людини.

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16