26/03/2018 / Дергачівський р-н

Чари рідного краю

Екологічна подорож

За доброю традицією, 26 березня 2018 року до Токарівської бібліотеки-філії завітали учасники театрального колективу «Криниця» Токарівського СК, щоб здійснити віртуальну екологічну подорож Дергачівським районом «Чари рідного краю».

На заході діти дізналися про цікаві природні місця та заказники своєї маленької батьківщини. «Відвідали» гідрологічну пам’ятку природи «Моховате болото», пам’ятку природи «Південне лісництво», «Пересічанський дуб», дізналися про Кудіївський заказник, розташований на території Токарівськї сільської ради. Спробували мінеральної водички, яка виробляється на території курорту «Березівські мінеральні води» та поділилися враженнями від чудового екопарку «Фельдман-екопарк».
Захід було доповнено виставкою дитячих малюнків мальовничих куточків рідного села. Наприкінці заходу діти з цікавістю передивлялися видання про природні пам’ятки Дергачівського району.
Заповідні куточки природи рідного краю мають неоцінне значення для виховання, освіти та формування екологічного світогляду населення. Тому збереження природно-заповідних територій району є обов'язком кожного громадянина і головна задача майбутніх поколінь.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16