23/03/2018 / Краснокутський р-н

І слово лине із серця і душі

Зустріч у поетичному колі

23 березня 2018 року в Краснокутській центральній районній бібліотеці проведено зустріч у поетичному колі «І слово лине із серця і душі» (до Всесвітнього дня поезії).

 

 

На початку заходу бібліотекар Китченко Є.А. привітала учасників зустрічі, розповіла про значення поезії в житті людини і суспільства, а також про відзначення Всесвітнього дня поезії у світі та Україні.
Бібліотекар зазначила, що Краснокутщина давно багата поетичними талантами, які беруть натхнення в першу чергу від рідної землі, а учениця Краснокутської дитячої музичної школи Колєснік Дар’я виконала пісні «Україночка» та «Барви рідної землі».
Потім з власними творами виступали поети Краснокутщини: Кабашна О.М., Єрмак О.В., Антоненко Л.О. та ін., а присутні читачі – учасники заходу декламували поезії своїх улюблених поетів-земляків.
Вихованці гуртка «Мій рідний край» Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості Колісник Арсеній, Колісник Богдан та Дворцова Дарина виконали літературну композицію за мотивами поезій О.М.Кабашної, а учні Краснокутської гімназії Стороженко Марія (3 кл.) та Лєсніков Юрій (8 кл.) декламували вірші цієї поетеси.
Хор «Мелодія» Краснокутської селищної ради виконав 2 пісні: «Все це наша земля» та «Моя ти земле» на слова і музику Г.С.Акулова, а учениця Краснокутської дитячої музичної школи Черниш Ліза виконала пісні на слова і музику В.Д.Миргорода «Посадила мама квіти» та «Рідний край».
Проведений захід надав змогу шанувальникам поезії спілкуючись в дружньому колі відчути поетичне і естетичне задоволення та почути нові вірші поетів Краснокутщини.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16