22/03/2018 / Кегичівський р-н

Я залишуся в серці твоєму на сьогодні, на завтра, навік…

Поетичний дебют

21 березня в усьому світі відзначається Всесвітній день поезії. У відривному «Українському народному календарі» він вперше з’явився у 2004 році. У поезії є свій початок та своя історія. Саме тому з цієї нагоди Кегичівською центральною районною бібліотекою 22 березня 2018 року було проведено поетичний дебют під назвою «Мій перший вірш».

 

 

Поезія – це найважливіше культурне явище, всеосяжна мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими і тим самим вона необхідна для зближення народів. Заохочення поетичної творчості, її поширення та переклад – ще один із чинників сприяння культурному різноманіттю, життєво важливе джерело натхнення, відроджуване в багатогранних проявах його творчості.
Під час заходу ведучі зачитали чудові поетичні рядки Ліни Костенко, Андрія Яремко та інших поетів. На поетичний дебют були запрошені місцеві поети: Людмила Гиря, Світлана Ріпка, Альона Пахомова, Наталія Воржеїнова, які познайомили всіх присутніх зі своєю творчістю. У кожного вона своя та надзвичайно багатогранна, а можливо навіть специфічна, але беззаперечно цікава і прониклива, бо йде із найпотаємніших глибин душі. Окрім цього у відео-презентації на початку нашого зібрання були згадані основні моменти життя та творчості таких поетів Кегитчівщини, як Віктор Чередник, Ніна Лучкіна, Галина Соловйова, Валентина Чижик, Віра Мелещенко та Людмила Паличка, які, на жаль, не змогли бути присутніми на даному заході. Але дехто з учасників, зокрема Євгенія Миколаївна Оглобліна, заочно познайомили присутніх з творами поетів-земляків.
Наша Кегичівщина може сміливо пишатися своїми талановитими поетами. У силу свого поетичного таланту вони намагаються осмислити такі вічні теми, як любов до природи та людей. Саме поезія є голосом істини, голосом правди. Той, хто чує його, здатний піднятися на вершини духу, згуртувати націю, об’єднати людство. У нашому залі були присутні люди, які як ніхто інший розуміють всю глибину слів, які здатні проникати в серця та душі.
Завершився захід на приємній і теплій нотці чаювання під спогади наших поетів про те, яким був їх перший вірш. І в котрий раз ми переконалися в тому, що талант людини не знає меж, а поезія живе і житиме, доки людські серця переповнюватимуть найтонші й найглибші почуття. Вона житиме вічно.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16