21/03/2018 / Кегичівський р-н

Найкращий читач України

Конкурс дитячого читання

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України» вже став традиційним в Кегичівській централізованій бібліотечній системі. Як завжди, він є відкритим і проводиться в формі творчого змагання серед користувачів бібліотек Кегичівського району, які одночасно є учнями 6-7 класів.
21 березня 2018 року на базі Кегичівської районної дитячої бібліотеки відбувся ІІ районний етап конкурсу.

В 2018 році захід пройшов за підтримки голови Кегичівської районної державної адміністрації Романа Анатолійовича Гончарова, за сприяння якого було придбано подарунки для кожного учасника та переможців літературного змагання.
До участі у змаганні допускалися переможці І етапу, що проходив у бібліотеках-філіях нашого району. Всього у конкурсі взяло участь 11 дітей.
З метою різностороннього і об’єктивного оцінювання учасників конкурсу та визначення переможців було створене компетентне журі, до складу якого увійшли: вчитель української мови та літератури Наталя Анатоліївна Кульбака, директор районного Будинку культури Ірина Сергіївна Карунська, директор Кегичівської ЦБС Римма Олександрівна Пахомова, бібліотекар районної дитячої бібліотеки Вікторія Валеріївна Сліпак та провідний методист Кегичівської центральної районної бібліотеки Альона Володимирівна Пахомова. За визначеними в положенні критеріями, серед яких були презентація своєї улюбленої книги, розуміння тексту вміння аналізувати, креативність, артистизм, тематичність образу, рівень виконання творчої роботи, відповіді на додаткові питання, журі виставляло бали та записувало на рахунок кожного учасника.
Наші юні читачі черговий раз довели, що вони дійсно читають, можуть вразити власною ерудицією та вмінням захоплююче розповідати, читати власні вірші, представляти творчі роботи, презентації. Розповідаючи про свої улюблені книги, літературних героїв, улюблених письменників діти щиро переконували, що їхня книга найкраща в світі.
Але за умовами конкурсу необхідно було визначити лише двох переможців. Учасники, які дійсно були найцікавішими, найбільш ерудованими, найяскравішими та найкраще підготовленими, зайняли призові місця. Це користувачки Андріївської сільської бібліотеки-філії Мелещенко Поліна (І місце) та Лимар Дар’я (ІІ місце.). Ставши переможцями ІІ туру конкурсу дитячого читання, дівчатка одержали право на участь в Обласному конкурсі «Найкращий читач України – 2018».
Зі словами вітання та подяки до всіх учасників та їх наставників звернулася директор Кегичівської ЦБС Римма Пахомова. Після чого урочисту церемонію нагородження із словами вітання та врученням подяк і дипломів, цінних подарунків провели голова Кегичівської районної державної адміністрації Роман Анатолійович Гончаров та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Олегівна Терех, які щиро привітали та подякували всім учасникам за участь у творчому змаганні, побажали і надалі брати участь у цьому щорічному заході, а переможцям успіхів у проведенні обласного етапу Конкурсу, гідно представити рідну Кегичівщину в м. Харків та отримати звання «Найкращий читач України-2018».

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16